BAZA EDUKACYJNA

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VIII

Ponadpodstawowe

Dorośli

O PROJEKCIE > Działania > Seminaria dla ośrodków


W trakcie realizacji projektu odbyły się spotkania dla osób z pozaszkolnych ośrodków edukacji z Doliny Baryczy zajmujących się tworzeniem oferty skierowanej do szkół.

 

W spotkaniach uczestniczyli edukatorzy ośrodków edukacji ekologicznej i pracownicy podmiotów koordynujących działania edukacyjne.

Podczas seminariów odbyły się warsztaty dotyczące budowania oferty ośrodków z uwzględnieniem celów i treści Podstawy Programowej.

Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z przykładami „dobrych praktyk”  oraz wynikami badań dotyczących edukacji pozaformalnej  w Polsce przeprowadzonymi przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Prezentowano zasady funkcjonowania portalu oraz diagnozowano potrzeby ośrodków w zakresie  promocji i identyfikacji oferty bezpośrednio związanej z regionem Dolina Baryczy.

 

I Seminarium w Miliczu  3.05.2014r.
II Seminarium w  Miliczu 7.05.2014r
.

Odbyły się również spotkania z przedstawicielami ośrodków w celu informowania na bieżąco o realizacji zadań projektowych oraz konsultowaniu potrzeb dotyczących tworzonych w ramach projektu pomocy dydaktycznych oraz zaplanowania sprzętu niezbędnego do prowadzenia zajęć o tematyce przyrodniczej i regionalnej.

Spotkanie w CAL w Miliczu  13.10.2014r
Spotkanie w CAL w Miliczu 2.03.2015r
Spotkanie w Cal w Miliczu 18.05.2015r


» Zgłoś uwagi
CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij